Вакансії

ПП Рівнеметалком пропонує роботу оператора вишивальної машини   Вид зайнятості: повна зайнятість. 
 
 

Наші реквізити

  ПП  „РІВНЕБУДПОСТАЧ” 33018 м. 
 
 

Наші партнери

За роки успішної роботи ми накопичили великий досвід співпраці з багатьма різногалузевими організаціями. 
 
 

Додаткові послуги

Наші послугі   ПП Рівнеметалком - пропонує своїм клієнтам такі унікальні послуги як: Плазмова різка Трубогин Стрічкопильні верстати по металу Листогиб та Зварювальні роботи любої складності. 
 
 

Музей кованих виробів

В майстровитих руках коваля, шматок металу може перетворитися в виріб, який буде вражати фантазію багатьох поколінь. При правильно обробці можна створити все: і рюші на сукнях, і феєричних, казкових героїв, та навіть цілі казкові поселення. Вся справа в руках і досвіді. 
 
Метал, це не тільки швелери, труби, куточки, іржа і бруд. Знаєте, яке це диво, коли в майстровитих руках коваля народжується виріб. У кузні з вогню з'являються мережива з квітів, феєричні герої і багато інших прекрасних речей. 
 
Ми пропонуємо вам подивитися на це чудо рук людських.
 
 
 
 
 

Промо відео

Промо відео

 
 
 

Наша місія

Місія компанії - це якраз те, що наділяє її роботу глуздом і робить співробітників більш цілеспрямованими. Головним чином, місія відповідає на питання: «Що, як і для кого робить компанія" і в дохідливій формі пояснює те, заради чого існує організація.

Ми знаємо, що запорука кращого обслуговування - це індивідуальний підхід до кожного. Ми надаємо індивідуальне обслуговування для наших клієнтів, щоб передбачати Ваші очікування.
 
Ми прагнемо «досягати більшого»: 
 
Досягати більшого - значить завжди робити більше, підвищувати планку досягнень, бути вище стандартів, міняти парадигми, бути лідером в індустрії. 
 
Досягати більшого - значить бути впевненими в тому, що немає нічого неможливого, бути амбітними та прогресивно мислячими, передбачати тенденції розвитку. 
 
Досягати більшого - оптимістичний підхід. Ми впевнені, що здатні подолати будь-які труднощі і досягти поставлених цілей. 
 
Досягати більшого - підхід, який дозволяє нам відрізнятися від інших і зберігати індивідуальність.
 
 
 
 

Рівнебудпостач Металобаза Рівнеметалком

Про компанію   Приватне підприємство «Рівнеметалком» створене в 2013 році на базі підприємства «Рівнебудпостач» та успадкувавши усі найкращі традиції останнього є ведучим підприємством Рівненщини та західного регіону в цілому з продажу металопрокату та спецодягу. 
 
 

Нагороди "Рівнеметалком"

О нагородах своїх не розказують, їх видно відразу. Це авторитет фірми.
На цій сторінці зібрані деякі нагороди якими ми пишаємось.
 
Загальний стаж роботи групи компаній «Рівнебудпостач» та «Рівнеметалком» більше 15 років.  За цей час наші підприємства неодноразово отримували звання лідера економіки України та лідера галузі, ставали лауреатами Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів та послуг України». Дипломи регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції, перші місця у номінації "Роботи та послуги".
 
Наші конкурентні переваги – бездоганна репутація з 1999 року, широкий асортимент товарів – труб, металопрокату, полікарбонатів, будівельних матеріалів, конкуренті ціни в регіоні, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта, стислі терміни виконання замовлень. Адже наше правило – клієнт понад усе!
 

 

 
 
 

Проверить тИЦ и PR Яндекс.Метрика