Умови участі у фестивалі!

Додаткова інформація щодо ІІІ фестивалю «Металеве Серце України»2014

Для ковалів: які куватимуть на площі;

привезуть готову роботу на центральну композицію «Дитячі пустощі»;
ті, хто прийматиме участь у конкурсі скульптур «Мій незвичайний друг» ,

Cума до сплати становить 500,00 грн. (проживання, харчування, товариські вечірки, трансфер).
Для гостей фестивалю – 500,00 грн. (проживання, харчування, товариські вечірки, трансфер).
Для комерсантів - необхідно забронювати місце для торгівлі на площі фестивалю, та сплатити 400,00 грн. (харчування на площі, оренда місця для торгівлі).
Для ковалів з міста Рівне або для ковалів, які не проживатимуть у готельному комплексі «Хутір» - 200,00 грн. (харчування, фуршет).
Також на фестивалі надаватиметься послуга продажу виробів ковалів нашими консультантами. Послуга коштує 10% від заявленої вами вартості. Тобто, якщо коваль довіряє нам продаж своєї роботи вартістю 100 грн., за послугу консультант забере 10 грн. і заробіток становитиме 90 грн. Але, стояти і самостійно продавати не потрібно і платити за окреме місце на площі теж. За збереження товару ми відповідаємо.

 

Всі відповіді на виникаючі питання, Ви отримаєте за тел.: 0962545943 – Марина.

 
 
 

Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Металеве серце України 2014p»

Шановні ковалі та поціновувачі краси металу.
Організатори фестивалю раді повідомити вам, що 30-31 серпня 2014 року відбудеться третій міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Металеве серце України 2014». Щиро запрошуємо усіх прийняти участь у цьому дійстві. Пізніше на сайті усі зможуть ознайомитись із програмою фестивалю та анкетою учасника. 
А зараз інформація для майстрів щодо теми та конкурсу фестивалю. 
Теми та ідеї наших фестивалів виникають не просто так. Вони народжуються у думках організаторів. Обговорюються на протязі року і затверджуються усією командою.
Перший фестиваль зародився із любові до металу, із поваги до людей, які невпинно дивують нас своєю творчістю – до ковалів, тому і працювали усі над виготовленням головної скульптури «Металеве серце 2012р».
 
 
 

Проверить тИЦ и PR Яндекс.Метрика