Пропонуємо роботу

 

 

Металопрофіль або як його ще називають профнастил - це самий універсальний покрівельний матеріал. Його можна використовувати не тільки для накриття даху, а також для обшивки фасаду жилих і промислових об'єктів, монтажу гаражів, огорожі та воріт. 
 
Металопрофіль може бути з матовим або глянсовим покриттям. Залежно від країни виробника профнастил може мати товщину металу від 0.45 мм до 0.68 мм. Наша фірма може запропонувати Вам: словацький, російський, корейська і китайська металопрофіль. Ми виготовляємо профіль висоти (хвилі) Т-8 (7). Оцинкуваня профнастилу в залежності від області його застосування розділяється на кілька видів і відбивається різною маркуванням: H - покрівельний профнастил, C - сотенний профлист, HC - несучий профнастил. 
 
Металопрофіль використовують для облицювання фасаду,зведення огороджувальних споруд, наприклад, парканів. 
 
Покрівельний металопрофіль повинен забезпечувати вологоізоляцію і необхідний мікроклімат в будівлі, яка будується. У разі, коли потрібно забезпечити плюсову температуру в будові, або температуру для комфортного проживання, застосовується додаткове утеплення сукупно з профнастилом.

Проверить тИЦ и PR Яндекс.Метрика