Пропонуємо роботу

 Про компанію
 
Приватне підприємство «Рівнеметалком» створене в 2013 році на базі підприємства «Рівнебудпостач» та успадкувавши усі найкращі традиції останнього є ведучим підприємством Рівненщини та західного регіону в цілому з продажу металопрокату та спецодягу.
 
Загальний стаж роботи групи компаній «Рівнебудпостач» та «Рівнеметалком» більше 15 років.  За цей час наші підприємства неодноразово отримували звання лідера економіки України та лідера галузі, ставали лауреатами Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів та послуг України».
 
Сьогодні ПП «Рівнеметалком» - це сучасне підприємство європейського зразка з власними територією і землею, критими складськими приміщеннями. Широкий спектр додаткових послуг (трубогиб, зварювальні роботи, профілювання листів RAL, плазмова порізка, порізка спец сталей, транспортування та ін.) разом з бездоганною якістю обслуговування роблять наші стосунки з партнерами довготривалими.
 
Наші конкурентні переваги – бездоганна репутація з 1999 року, широкий асортимент товарів – труб, металопрокату, полікарбонатів, будівельних матеріалів, конкуренті ціни в регіоні, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта, стислі терміни виконання замовлень. Адже наше правило – клієнт понад усе!
Ми пишаємось тим, що серед наших клієнтів велика кількість потужних підприємств регіону, таких як: ДП «Прикарпатзахідтранс», ПАТ «Рівнеобленерго», ПАТ «Волинь-Цемент», ПрАТ «Агроресурс», ПАТ «Рівнегаз», ТОВ «Рівнетеплоенерго» та багато інших. Наше кредо – надійність в стосунках з партнерами!
Іншим напрямком діяльності нашого підприємства є сучасне швейне виробництво спецодягу для будь-яких виробничих потреб з нанесенням логотипів методом вишивання з використанням лише сертифікованих матеріалів та обладнання.
 
Не останню чергу приділяємо розвитку мистецтва, а саме популяризації виробів з металу. Підприємство є організатором щорічного міжнародного ковальського фестивалю «Металеве серце України», що традиційно проходить на День міста Рівне. На території підприємства діє перший в Україні приватний музей ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки».
 
 

Проверить тИЦ и PR Яндекс.Метрика