"Ковальські витребеньки" - перший приватний музей ковальства у Рівному.

Музей зберігає більше сотні експонатів, це - найкращі творчі, робочі здобутки роботи видатних українських ковалів. Саме ці експонати були презентовані на різноманітних фестивалях. Це роботи як рівненських ковалів, так і майстрів з різних куточків країни.

"Тендітніші" ковані вироби зберігаються у приміщенні музею, більш масивні вироби розташовані просто неба. Тут можна побачити цікаві канделябри, рицарські обладунки, унікальну філігранну скриню, кілька десятків різноманітних фігур з металу. Найбільшою такою фігуркою називають двохметрового ведмедя з вудочкою та відром. В майстровитих руках коваля, шматок металу може перетворитися в виріб, який буде вражати фантазію багатьох поколінь. При правильно обробці можна створити все: і рюші на сукнях, і феєричних, казкових героїв, та навіть цілі казкові поселення. Вся справа в руках і досвіді. 
 
Метал, це не тільки швелери, труби, куточки, іржа і бруд. Знаєте, яке це диво, коли в майстровитих руках коваля народжується виріб. У кузні з вогню з'являються мережива з квітів, феєричні герої і багато інших прекрасних речей. 

ПП "Рівнеметалком"  вам подивитися на це чудо рук людських.

Заснувниця музею - Ніна КрокаФотогалерея