РІВНЕМЕТАЛКОМ

Рівнеметалком

Рівнеметалком створено в 2013 році на базі підприємства «Рівнебудпостач» та успадкувавши усі найкращі традиції останнього є ведучим підприємством Рівненщини та західного регіону в цілому з продажу металопрокату.

Загальний стаж роботи групи компаній «Рівнеметалком» становить більше 20 років. За цей час наші підприємства неодноразово отримували звання лідера економіки України та лідера галузі, ставали лауреатами Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів та послуг України».

Сьогодні ПП «Рівнеметалком» - це сучасне підприємство європейського зразка з власними територією і землею, критими складськими приміщеннями.

Основним напрямком ПП «Рівнеметалком» є продаж металопрокату та металопрофілю!
Також ПП «Рівнеметалком» пропонує широкий спектр додаткових послуг (трубогиб, профілювання листів RAL, ручна плазмова порізка, порізка спец сталей, транспортування та ін.) разом з бездоганною якістю обслуговування роблять наші стосунки з партнерами довготривалими.

Іншим напрямком діяльності нашого підприємства є сучасне швейне виробництво спецодягу для будь-яких виробничих потреб з нанесенням логотипів методом вишивання з використанням лише сертифікованих матеріалів та обладнання.

Конкурентні переваги ПП «Рівнеметалком» – бездоганна репутація, про яку ми дбаємо з 1999 року.
Конкуренті ціни в регіоні, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта, стислі терміни виконання замовлень.
Адже наше правило – клієнт понад усе!

Ми пишаємось тим, що серед клієнтів ПП «Рівнеметалком» велика кількість потужних підприємств регіону, таких як: ДП «Прикарпатзахідтранс», ПАТ «Рівнеобленерго», ПАТ «Волинь-Цемент», ПрАТ «Агроресурс», ПАТ «Рівнегаз», ТОВ «Рівнетеплоенерго» та багато інших.
Кредо ПП «Рівнеметалком» – надійність в стосунках з партнерами!

Не останню чергу ПП «Рівнеметалком» приділяє увагу до розвитку мистецтва, а саме популяризації виробів з металу. Підприємство є організатором щорічного міжнародного ковальського фестивалю «Металеве серце України», що традиційно проходить на День міста Рівне. На території підприємства діє перший в Україні приватний музей ковальського мистецтва «Арт Галерея».


Ассортимент металопрокату

залишилися питання ? Замов дзвінок менеджера