Квадрат - цей популярний на виробництві виріб сортового металевого прокату, так само відомий, як квадратний прокат. Як правило, квадрат купляють для використання як заготівель на подальшому виробництві фасонного і сортового прокату. Нерідко квадрат використовується при виготовленні деталей різних механізмів, у виробництві елементів для воріт, огорож, кріплень.

Геометрично правильна форма, і як наслідок, сталевий квадрат затребуваний у виробництві досить широкого спектру різноманітних виробів в різних областях металургії, промисловості, будівництва та навіть архітектури. В область архітектури можна віднести всілякі ковані огорожі, декоративні в тому числі, паркан на будь-який смак, сходи, лавки, решітки, облаштування скверів і парків лавками і огорожами, балкони та різноманітні високоміцні перекриття при будівництві об'єктів. Квадратний металопрокат широко застосовується в таких сферах, як машинобудування і вагонобудування, виділимо виготовлення високоміцних деталей всіх мастей. І звичайно ж незамінний в залізничній промисловості та її організації, мова йде про високоміцних кріпильних для шпал і рейок. Особливу роль відіграє в сфері верстатобудування, як важливий елемент у виготовленні різних деталей.

Своє застосування квадрат металевий знаходить в різних сферах:
  • Він широко використовується в будівельних і виробничих цілях, в хімічній, харчовій і нафтової промисловості, в машино- і верстатобудуванні, в енергетиці.
  • З каліброваного квадрата виготовляють деталі для автомобілів, верстатів або промислового обладнання - втулки, осі, вали, плунжери і т.д.
  • Часто квадрат використовується в декоративних цілях - для огорож, решіток, воріт, перил балконів, як окремих елементів лавок, типових і художніх конструкцій.
  • Кінцеве призначення виробу впливає на те, з якої марки стали буде виконаний квадрат.

Якщо Вас зацікавила квадрат сталевий та бажаєте купити квадрат сталевий у Рівному, тоді РІВНЕМАТАЛКОМ буде завжди радий домопогти Вам з цим.
Замовте дзвінок менеджера або зателофонуйте самостійно за телефонами з розділу контакти.

Класифікація
НазваКвадрат
Квадрат
 сталевий
ст 3СП / стS275JR
7ст 20 калібров.
7
8
10
12
14
16
20