Швелер - це міцний металевий профіль, в поперечному розрізі має П-образний перетин. Саме складне перетин надає виробу міцність і стійкість до вигину і розтягування.
Такі властивості швелера зробили його незамінним в будівництві. Сталеві балки з цього виду металопрокату є основою несучих конструкцій багатоповерхових споруд.


За способом виготовлення швелер ділять на гарячекатаний і гнутий. Різниця полягає як в зовнішньому вигляді виробів, так і в їх характеристиці. Обидва види мають стінку (широку частина) і дві полиці (ребра жорсткості), що примикають до стінки. Гарячекатаний швелер набагато міцніше гнутого, має гострі кути і велику масу. Гнутий має точні габаритні розміри, закруглені зовнішні кути, однакову товщину стінок, невелика вага. Гарячекатаний швелер виробляють з гарячих сталевих заготовок, використовуючи сортові агрегати. Гнутий - виготовляють на профілів верстатах.


Завдяки великій міцності і, в той же час, малій вазі швелера, його застосування стало дуже поширеним в будівництві, машинобудуванні, вагонобудуванні, верстатобудуванні, а також в побуті. Сталевий швелер незамінний в спорудженні каркасних будинків, зміцненні вже існуючих старих конструкцій. Він є основним матеріалом в будівництві мостів. Не обходиться без цього виробу і верстатобудування. Ці балки витримують вібраційні навантаження великих верстатів.

Для правильного вибору швелера в будь-якій сфері застосування необхідно провести точні інженерні розрахунки, завдяки яким будь-які споруди знайдуть міцність, а люди - безпека.

Якщо Вас зацікавила металевий швелер та бажаєте купити металевий швелер у Рівному, тоді РІВНЕМАТАЛКОМ буде завжди радий домопогти Вам з цим.
Замовте дзвінок менеджера або зателофонуйте самостійно за телефонами з розділу контакти.

Класифікація
НазваМіра, ст. 1-3 сп/пс 5 категорія
Швелер
 Сталевий
Розмір
5 У імпорт
6.5 У
8
10 У імпорт
12 У
14
16
18
20 П
22
24
27
30