Шестигранник сталевий – це металовиріб гарячекатаного прокату у вигляді прутів з шестигранним поперечним перерізом. Шестигранники сталеві розрізняють за призначенням, в залежності від марки сталі або від масової частки хрому, нікелю і міді. 


За способом подальшої обробки:

  • шестигранники виготовлені тиском;

  • холодним волочінням або холодною механічною обробкою;


За способом виготовлення:

  • шестигранники гарячекатані

  • шестигранники калібровані


Шестигранник гарячекатаний
Шестигранник сталевий гарячекатаний виробляється відповідно до ГОСТ 2879-88 методом гарячого прокату на сортових станах. Основою для виробництва шестигранника сталевого виступає лита заготівка з квадратним перерізом.

Довжина шестигранника гарячекатаного по ГОСТ 2879-88, як правило, складає від 2 до 6 метрів і може бути:

  • мірної довжини;
  • кратної мірної довжини;
  • немірної довжини.

За точністю прокатки шестигранник гарячекатаний виробляється двох типів 

  • підвищеної (Б) 

  • звичайної (В) точності.


Також існує безліч інших параметрів шестигранника: різниця розмірів між паралельними гранями, кривизна і скручування прутка, притуплення кутів і інші – усі вони наведені у вищезгаданому ГОСТ.

Для виробництва шестигранника гарячекатаного використовуються сталі різних марок. Зокрема, конструкційна вуглецева сталь звичайної якості Ст3пс, вуглецева якісна сталь 20, 45.


Шестигранник калібрований
Також використовується калібрування, що дозволяє випускати шестигранник калібрований з високою точністю розмірів.
При виробництві шестигранника сталевого каліброваного заготовки обжимають між шестигранними прокатними валками. Шестигранник сталевий калібрований має перетин розміром від 3 до 100 мм і виробляється відповідно до ГОСТ 8560-78.


Застосування
Шестигранники широко застосовують при виготовленні кріпильних виробів (стійок, болтів, гайок і шпильок), різноманітних деталей і механізмів машин, широко застосовуваних в автомобільній галузі, комплектуючих меблевого та іншого виробництва, а також в металообробці і в будівництві (для каркаса конструкцій, в якості несучого елемента огорож, перил, сходів та ін). Повсюдно використовується шестигранник в будівництві та промисловому виробництві.

Якщо Вас зацікавила металевий шестигранник та бажаєте купити металевий шестигранник Рівному, тоді РІВНЕМАТАЛКОМ буде завжди радий домопогти Вам з цим.
Замовте дзвінок менеджера або зателофонуйте самостійно за телефонами з розділу контакти.


Класифікація
НазваСт. 20, Ст. 35, Ст. 45
ШестигранникРозмір
№17 ст20
№17 ст35
№19 ст20
№22 ст20
№22 ст35
№22 ст45
№24 ст3
№24 ст45
№27 ст3
№30 ст20
№32 ст3
№32 ст35
№36 ст3
№41 ст35
№46 ст35