Арматура - це металеві прути з нанесеним на них перетином, які призначені для посилення залізобетонних конструкцій. Велика область застосування арматури визначає її велике розмаїття. Залежно від виду виробів та сталі, з якої виготовлена арматура, ціна на неї буде відрізнятися, також як і її призначення. Арматура різних класів відрізняється маркою сталі, використовуваної при її виготовленні, і візерунком профілю.

Арматура Рівне
Застосування арматури в залежності від її класу:
  • Для зварювання несучих конструкцій і сіток застосовують монтажну арматуру класу А1 і А2.
  • Для виготовлення залізобетонних конструкцій слід купити арматуру класу А3. Область її використання дуже обширна - вона призначена для будівництва побутових і промислових споруд.
  • Технічні особливості арматури класу А4 дозволяють застосовувати її як для напружених, так і для ненапружених конструкцій.
  • А5 і А6 використовують для напружених конструкцій, але ці два класи не знайшли широкого застосування в цивільному будівництві, оскільки вони мають високу вартість. Зате, завдяки їх відмінним робочим характеристикам, ці класи закуповують для промисловості.

Як правило, будівельна арматура виготовляється зі сталі, яка витримує підвищені навантаження.

Будівельна арматура буває двох видів: 
  • мірна (міра) 
  • НДЛ (немірна довжина металопрокату). 

Відповідно, до першого виду належить арматура з однаковою довжиною прутків, до другого - з прутками різної довжини.

За типом поверхні арматура ділиться на гладку і рифлену.
Гладкий профіль характерний для класу А1. Для армування фундаменту необхідно, щоб прути міцно зчіплювалися з бетонним розчином, тому застосовуються прути з рифленим профілем. Клас А4 часто використовується як арматура для фундаменту.

Якщо Вас зацікавила арматура та бажаєте купити арматуру у Рівному, тоді РІВНЕМАТАЛКОМ буде завжди радий домопогти Вам з цим.
Замовте дзвінок менеджера або зателофонуйте самостійно за телефонами з розділу контакти.

Класифікація
НазваКлас А-400С/500С; 12 М
АРМАТУРА
 А400/А500
Розмір
8
10
12
14
16
18
20
22
25
28
32