Катанка - це особливий вид металопрокату, виготовлений на прокатному (дротовому) стані шляхом гарячої прокатки. Технологія волочіння через вали дозволяє отримати дріт з бруска металу, яка в кінці прокатного стану намотується на спеціальну котушку для подальшого охолодження. Існує два типи охолодження катанки - природний або повітряний спосіб (більш повільний) і прискорений метод. Прискорене охолодження відбувається з використанням спеціальних вентиляторів і ділиться на одностадійне і двухстадийное. Від кількості і продуктивності працюючих вентиляторів залежить інтенсивність охолодження катанки.

Для виробництва катанки використовується сталь марок
  • Ст0
  • Ст1
  • Ст2
  • Ст3

Катанка застосовується для створення дроту всілякого призначення, в тому числі, і для зварювання. Також використовують при створенні проводів, електродів, канатів і тросів. Здебільшого для виготовлення використовують алюмінієву або мідну катанку. Часто такий дріт застосовують в системах електропостачання. Широко застосовується катанка та в лісовій промисловості, її використовують як скріплює елемент у формуванні автотранспорту або вагонів. Також має великий попит при виробництві цвяхів, гвинтів і болтів. В організації залізобетонних виробів катанка служить найважливішим елементом щодо зміцнення всієї структури, іншими словами, будівництво будь-залізобетонної конструкції не обходиться без цього класу металопрокату.

Якщо Вас зацікавила катанка та бажаєте купити катанку у Рівному, тоді РІВНЕМАТАЛКОМ буде завжди радий домопогти Вам з цим.
Замовте дзвінок менеджера або зателофонуйте самостійно за телефонами з розділу контакти.

Класифікація 
НазваКатанка
КатанкаРозмір
6.5 мм
8 мм